KAPAT

YDS KURSU

YDS (Yabancı Dil Seviye Belirleme Sınavı)’ye katılacak olan adaylara yönelik piyasada pek çok YDS kursu bulunmaktadır. Tabii bu oran İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Trabzon gibi büyük şehirlerimizde daha fazlayken, küçük il ve ilçelerimizde sayı maalesef düşüktür.

 

Yabancı dil sınavlarında gerekli olacak tüm alt yapıyı adaylara empoze eden YDS kursunun maliyeti kuruma göre ufak tefek değişiklikler gösterse de, oldukça yüksek fiyatlarda olduğunu söylemek yanlış olmaz. Bunun yanı sıra özellikle büyük şehirlerde yaşanan trafik sıkıntısı da zaten okuyan ya da çalışan adayların zaman konusunda oldukça fazla sıkıntı yaşamasına sebep olmaktadır. Tüm bunların haricinde, yoğun bir tempoya ayak uydurulması gerektiği için YDS kursuna giden adayların pek çoğu özel hayatlarından çok fazla ödün vermekte, planlarını YDS kursununkine göre planlamakta ve kısa süre içerisinde bu yoğunluktan sıkılmaktadır.

 

Tüm bunlar gözetilerek hazırlanan YDS Eğitim Setleri, sesli ve görüntülü videolardan oluşur. Dershane ortamını evinizin rahatlığında yaşamanızı sağlar siz dilediğiniz saat dilimlerini ders çalışmaya ayırabilirsiniz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Etiketler: , ,

  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Copyright © 2013 YDS KURSU – YDS KURSLARI, Tüm Hakları Saklıdır.

    yds kursu | yds kursları