KAPAT

YDS EĞİTİM SETİ

YDS (Yabancı Dil Seviye Belirleme Sınavı) farklı dillerde olacağı için her adayın hangi dilde sınava gireceğini önceden başvuru formuna işaretlemesi ve bu dile sıkı bir şekilde çalışması gerekmektedir.

 

Sınava hangi dilde girilecek olursa olsun, günlük konuşma dilinden farklı olarak akademik terim bilgisine, yüksek derecede gramer bilgisine sahip olmak gerektiği unutulmamalıdır.

 

YDS sınavına hazırlanan adaylar bu konuda hazırlanmış olan kaynaklara piyasada ulaşabilirler. Ne var ki İngilizce dışındaki diğer dillerde hazırlanan kaynaklar ne yazık ki yeterli olmamaktadır. Çünkü bu kitaplar sadece günlük konuşma dilini öğretecek seviyede kalmakta ve adayı kısıtlamaktadırlar.

 

Bu eksikliği fark ederek hazırlanan YDS Eğitim Seti , aday hangi dilden sınava girecek olursa olsun o dilin tüm konu anlatımlarını içeriğinde sunar. Ayrıca çok miktardaki örnekleriyle de anlatılanların pekiştirilmesini sağlar.

 

YDS Eğitim Seti uzman bir eğitim kadrosu tarafından hazırlanmıştır ve sesli ve görüntülü videolardan oluşmaktadır. Bu sayede YDS sınavına hazırlananlar YDS Eğitim Setini tek kaynak olarak rahatlıkla kullanabilirler.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Etiketler: , ,

  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Copyright © 2013 YDS KURSU – YDS KURSLARI, Tüm Hakları Saklıdır.

    yds kursu | yds kursları