KAPAT

YABANCI DİL SORULARI

Yabancı dil soruları hakkında fikir sahibi olmak isteyen adayların önceki yıllarda çıkmış olan KPDS sorularını incelemeleri uygun olacaktır. Bu sayede eski sınavlarda çıkmış olan kelime ve terimler eksiksiz biçimde ezberlenebilir, yine bu yabancı dil sorularından yola çıkılarak gramer konusundaki eksiklikler kısa zamanda tamamlanabilir ve sınava hızlı ve akılcı bir şekilde hazırlanılabilir.

 

Yabancı dil soruları ile ilgili piyasada çok fazla kaynak kitap bulunmayışının nedeni, bu sınav sisteminin 2013 yılında ilk kez uygulanacak olmasından ileri gelmektedir. 07 Nisan 2013 tarihin ilkbahar YDS sınavının yapılacak olması, sınava az bir zaman kalması ve yazılı kaynakların yeni sisteme uygun şekilde hızlı bir şekilde güncellenememesi bu alanda bir açıklık yaratmıştır.

 

İşte bu nedenle hazırlanan YDS Eğitim Setleri, uzman bir eğitim kadrosu tarafından hazırlanmıştır ve tüm konu anlatımlarının yanı sıra pekiştirme amaçlı çok miktarda örnek soru ve çözümünü içerir. Yabancı dil soruları ile ilgili aradığınız her şeyi içinde bulabileceğiniz bu set, uygun fiyata YDS sınavına hazırlanabilmeniz için eşsiz bir kaynaktır.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Etiketler: , ,

  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Copyright © 2013 YDS KURSU – YDS KURSLARI, Tüm Hakları Saklıdır.

    yds kursu | yds kursları